Juniorzy Stali przegrali z Orlętami Radzyń Podlaski

Sandra Michalewska
Stal Kraśnik przegrała z Orlętami Radzyń Podlaski 2:4.
Stal Kraśnik przegrała z Orlętami Radzyń Podlaski 2:4. Sandra Michalewska
Stal Kraśnik przegrała przed własną publicznością z radzyńskimi Orlętami 2:4.

Wynik w 4. minucie spotkania otworzył zawodnik gości Daniel Wróblewski, który po kontrze wypracowanej przez radzyński zespół pewnie wpakował piłkę do bramki Stalowców. Kilkanaście minut później miejscowi zdołali wyrównać, a na listę strzelców wpisał się Wojtaszek.

Kraśniczanie nie cieszyli się z remisu zbyt długo. Wypracowując sobie świetną sytuację bramkową Daniel Wróblewski po raz drugi pokonał kraśnickiego golkipera. Do przerwy było 2:1 dla przyjezdnych.

W trzy minuty po wznowieniu gry padła kolejna bramka dla Orląt. Po faulu na najskuteczniejszym zawodniku tego spotkania - Dariuszu Wróblewskim sędzia wskazał na "wapno". "Jedenastkę" pewnie wykorzystał Piotr Zmorzyński. W tej części spotkania radzynianie strzelili jeszcze jednego gola. W 60. minucie po błędzie kraśnickich obrońców piłkę do siatki wpakował Krystian Potęga.

Końcówka należała do Stali. Po uderzeniu Kwiatkowskiego piłka przeleciała nad bramkarzem Orląt i wpadła do bramki. Ostatecznie Stal przegrała na własnym boisku z Orlętami Radzyń Podlaski 2:4.