Euro 2020. Mecz Dania - Belgia ONLINE. Z dedykacją dla Eriksena. W 10 minucie przerwą grę. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Jacek Czaplewski
Dania - Belgia LIVE! Z dedykacją dla Eriksena. W 10 minucie przerwą grę
Dania - Belgia LIVE! Z dedykacją dla Eriksena. W 10 minucie przerwą grę Gonzalo Arroyo - UEFA/UEFA via Getty Images ©UEFA)
Euro 2020. Mecz Dania - Belgia ONLINE. To mecz z dedykacją dla Christiana Eriksena. Duńczyk po przebytym zawale otrzyma jeszcze jeden dowód wsparcia od wszystkich uczestników widowiska. Na 10 minutę zaplanowano bowiem gromką owację. Relacja LIVE od godziny 18:00.

Euro 2020. Mecz Dania - Belgia ONLINE

Od dramatycznych scen w Kopenhadze minęło kilka dni. Eriksen wciąż przebywa w szpitalu, ale na szczęście czuje się dobrze. Dziś parę kilometrów od jego łóżka odbędzie się drugi mecz Danii na turnieju.

"Kocham cię, Chris!" - wykrzyczał do kamery przyjaciel Eriksena z Interu Mediolan, Romelu Lukaku, gdy strzelił pierwszego gola na Euro. Dziś Belg zaplanował jeszcze jedną akcję. Na konferencji zapowiedział, że w 10 minucie gry piłka zostanie wybita poza boisko celem zgotowania owacji dla wielkiego nieobecnego.

Dania chce się odbić po pechowej porażce z Finlandią (0:1). Łatwo nie będzie, bo trafia na jednego z faworytów turnieju. Belgia przeciw Rosji (3:0) potwierdziła klasę i to pomimo faktu, że poza kadrą znalazł się Kevin de Bruyne. Czy dziś już wystąpi? Jest zdrowy i gotowy do gry, ale możliwe, że sztab nie podejmie ryzyka.

Przypomnijmy, że we wczorajszym meczu grupy B Rosja pokonała Finlandię 1:0. W tabeli zatem wszyscy poza Danią posiadają po trzy punkty.

Przewidywane składy na mecz Belgia - Dania:
Dania: Schmeichel - Wass, Kjaer, Christensen, Maehle - Delaney, Hojbjerg, Jensen - Poulsen, Dolberg, Braithwaite.
Belgia: Courtois - Alderweireld, Denayer, Vermaelen - Meunier, Tielemans, Dendoncker, Hazard - Mertens, Lukaku, Carrasco

Euro 2020. Mecz Belgia - Dania TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w TVP 2, TVP4K i TVP Sport. W internecie mecz za darmo na stronie i w aplikacji TVP Sport. Komentuje duet Jacek Laskowski – Robert Podoliński . Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00 - zapraszamy!