XVI Mistrzostwa Fryzjerstwa Damskiego i Męskiego w Lublinie

XVI Mistrzostwa Fryzjerstwa Damskiego i Męskiego w Lublinie (© Archiwum Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W niedzielę, 3 marca, o godz. 11, w Centrum Konferencyjno-Hotelowym Victoria (ul. Narutowicza 58-60), rozpoczną się XVI Mistrzostwa Fryzjerstwa Damskiego i Męskiego w Lublinie.

W szranki stanie 50 młodych fryzjerów z całego województwa. Ich poczynania będzie oceniało jury złożone z sędziów kadry narodowej fryzjerstwa OMC (Organisatione Mondiale Coiffure). Zadaniem fryzjerów będzie przygotowanie fryzury dziennej i wieczorowej, zgodnej z obowiązującymi trendami.

Publiczność będzie mogła podziwiać również pokaz wiosennych trendów mody fryzjerskiej, który przygotuje Hurtownia PK HURT. Organizatorami tej edycji mistrzostw są Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego w Lublinie.Nasze serwisy:
Kronika policyjna Lubelszczyzny
Repertuar lubelskich kin
Lubelski informator miejski
Z przymrużeniem okaNajświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail.Zapisz się do newslettera!

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!