Dwudziestolatka z Janowa Podlaskiego, Sylwia Toczyńska, będzie reprezentowała Lubelszczyznę w wyborach Miss Polonia 2011. Finał konkursu - 9 grudnia.

Na co dzień Sylwia studiuje na drugim roku Finansów i Rachunkowości UMCS. - Chciałabym być modelką, bo myślę, że to ciekawa przygoda. Lubię pracę przed obiektywem, ale wiem, że to nie jest zawód na całe życie - mówi Sylwia. - Stąd wybór kierunku studiów, po którym mam nadzieję zdobyć pracę.

Uczelnia była też miejscem, gdzie Sylwia dowiedziała się o organizowanym konkursie na miss. - Dostałam wizytówkę z informacją o wyborach, porozmawiałam z mamą i siostrą i to one doradziły mi, żebym wzięła udział w konkursie - opowiada kandydatka.Sylwia nigdy wcześniej nie brała udziału w podobnych konkursach. - Cieszę się, że się udało, zupełnie się nie spodziewałam zdobycia tytułu Miss Polonia Województwa Lubelskiego, nie spodziewałam się tylu wyróżnień. Miałam bardzo duże wsparcie ze strony rodziny. Znajomi też cieszyli się i gratulowali mi, gdy dowiedzieli się, że wygrałam. Dziwili się, bo nawet nie wiedzieli, że wzięłam udział w castingu - mówi Sylwia.

Modelka należy do bardzo muzykalnej rodziny, dlatego jej ulubionym zajęciem jest śpiew, taniec i wyjścia ze znajomymi na karaoke. - Lubię też dużo jeść - śmieje się Sylwia. - Chyba mam dobry metabolizm, bo co prawda staram się odżywiać zdrowo, jem owoce i warzywa, ale też nie odmawiam sobie jedzenia i nie przestrzegam żadnej diety.

Sylwia dostrzega też problemy związane z zawodem modelki. - Studiuję dziennie, a na sesje trzeba poświęcić bardzo dużo czasu. Podczas zdjęć trzeba też współpracować z fotografami, aby zdjęcia dobrze wyszły. Nie z każdym jest równie łatwo - podkreśla.

Gala finałowa Miss Polonia 2011 odbędzie się 9 grudnia o godz. 21.10 w Centrum Folklorystycznym "Matecznik - Mazowsze" w Karolinie k. Warszawy. Będzie transmitowana na antenie TVP 2. O wyborze najpiękniejszej Polki zdecydują telewidzowie, którzy w trakcie trwania finałowej gali, będą mogli wyrazić poparcie wysyłając SMS-y na swoją faworytkę.

Zachęcamy do głosowania na kandydatkę z Lubelszczyzny - Sylwię Toczyńską.

ZOBACZ WSZYSTKIE KANDYDATKI!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!