To był rekordowy miesiąc na portalu Naszego Miasta w woj. lubelskim To był rekordowy miesiąc na portalu Naszego Miasta w woj. lubelskim

(© EP)

Tegoroczny styczeń był dla redakcji Naszego Miasta w woj. lubelskim wyjątkowy. Naszą stronę internetową odwiedziła w tym miesiącu rekordowa liczba Czytelników. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy jeszcze częściej!

W styczniu na nasz portal weszło ponad 484 tys. unikalnych użytkowników, którzy zrobili ponad siedem milionów odsłon. Taki wynik podaje firma Gemius Prism, zajmująca się monitorowaniem ruchu na stronach internetowych.

Dziękujemy, że jesteście z nami! Cały czas staramy się być blisko Waszych spraw i rzetelnie informować o tym, co dzieje się w woj. lubelskim.

TOP 5 naszych materiałów w styczniu:


1. Studniówka I LO w Zamościu (ZDJĘCIA, WIDEO)
2. Sylwester w Kraśniku. Tak witaliśmy 2018 r. (ZDJĘCIA, WIDEO)
3. II LO w Zamościu już po studniówce (ZDJĘCIA, WIDEO)
4. Studniówka II LO w Chełmie z francuskim akcentem (ZDJĘCIA, WIDEO)
5. III LO w Zamościu już po studniówce (ZDJĘCIA, WIDEO)

Rozmaitości

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ja (gość)

Najczęściej czytane teksty to fotorelacje z imprez. Uczestnicy klikają po kolei setki zdjęć, żeby znaleźć na którymś swój ryjek,a odsłony lecą. Ot taki poziom dziennikarstwa.

cóś (gość)

przydałaby się analiza średniego ,,czasu pobytu'' na stronie NM. Jeśli chodzi o mnie, to zaglądam raz w tygodniu by stwierdzić, że nic się nie zmieniło. Za następnym razem hejtuję ,,osiągnięcia'' redakcji, dzięki czemu jestem najbardziej wydajnym komentatorem na NM Puławy. Może przy okazji tego rekordowego wyniku ktoś pomyśli o gratisie dla mnie.